serwis

Zestawy komputerowe

Składane indywidualnie pod każdego klienta

Dlaczego wybrać zestaw komputerowy składany indywidualnie ?

W dzisiejszych czasach komputer to niezbędne urządzenie nie tylko dla graczy ale również do pracy. Biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny podzespołów jest to dość duży wydatek. Pragniemy więc, aby nasz komputer był tak skonstruowany, aby posłużył nam przez wiele lat i był w pełni dopasowany do naszych potrzeb.

Z naszego doświadczenia wiemy, że gotowe propozycje oferowane w sklepach branżowych, często obarczone są oszczędnościami w postaci zastosowania tańszych komponentów niskiej jakości. Może to w przyszłości skrócić nam nie tylko żywotność sprzętu, lecz poważnie ograniczy możliwość późniejszej adaptacji do realiów rynku.

Głównymi zaletami składania komputerów na zamówienie jest szeroki asortyment indywidualnie dobranych, firmowych części, często dłuższa gwarancja (procesory, płyty, dyski 3-5 lat gwarancji, pamięci ram często dłużej, nawet dożywotnio), bez plomb gwarancyjnych oraz ograniczeń narzuconych przez sprzedawcę. Najważniejsza jest jednak możliwość kompleksowego dopasowania parametrów zestawu do potrzeb Klienta, również opierając się o aspekty estetyczne (wygląd, kolor, wielkość obudowy, możliwość zastosowania dodatkowego podświetlenia, wyciszenia zestawu).

Firma 3Dplus posiada w tym aspekcie wieloletnie doświadczenie. Proponujemy Państwu profesjonalną pomoc przy zakupie wymarzonego zestawu komputerowego. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi i satysakcję klienta.

Jak wygląda składanie zestwu w praktyce ?

  1. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, maila lub po prostu zadzwoń
  2. Przedstaw nam swoje wymagania, preferencje i budżet
  3. Przygotujemy dla Ciebie kosztorys wraz z opisem komponentów i funkcjonalnością zestawu.
  4. Zakupujemy dla Ciebie sprzęt po Twojej przedpłacie i składamy dla Ciebie kompletny zestaw wraz z instalację opragramowania oraz testami sprzętowymi
  5. Odbierasz u nas swój wymarzony komputer lub montujemy zestaw we wskazanym przez Ciebie miejscu


  6. Czekamy na kontakt z Tobą !

KONTAKT

Zadzwoń lub napisz601 479 211

firma3dplus@gmail.com